Diş Macunu
Diş Fırçası
Diş İpi
Ağız Temizleme & Gargara
Diş Temizleme Tozu
Diş Protez Bakımı
DERMOKİL
Dkdent % 93 Beyazlatıcı İçerik Maksimum Beyazlık Diş Macunu 75 ml
Dkdent Doğal Aktif Karbon Mucizevi Kil İle Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu 100 ml
Dkdent Doğal Propolis Mucizevi Kil İle Onarıcı Diş Macunu 100 ml
Dkdent Kil İle Extra Beyazlık Tam Koruma Doğal Beyazlık Diş Macunu 100 ml
Dkdent Doğal 7 Bitki Özü Mucizevi Kil İle Kopmle Bakım Diş Macunu 100 ml
Dkdent Doğal Aktif Karbon Mucizevi Kil İle Ekstra Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml + Diş Fırçası
Dkdent Kil İle Extra Beyazlık Tam Koruma Doğal Beyazlık Diş Macunu 75 ml + Diş Fırçası
Dkdent Kil İle Extra Beyazlık Tam Koruma Doğal Beyazlık Diş Macunu 100 ml + 100 ml
Dkdent Orman Meyveleri ve Propolis Özlü Çocuk Diş Macunu +3 Yaş 50 ml + Diş Fırçası
Dkdent Doğal Aloe Vera Özlü Çocuk Diş Macunu +3 Yaş 50 ml
Dkdent Orman Meyveleri ve Propolis Özlü Çocuk Diş Macunu +3 Yaş 50 ml
SENSODYNE
Sensodyne Derin Temizlik Dis Macunu 75 ml
DİFAŞ
Difaş Minnie Orta Diş Fırçası 15+ Yaş Karma Renk
COLGATE
Colgate Optic White Purple Diş Macunu 50 ml
Colgate 360 Visible White Diş Fırçası
Colgate Brilliantstar Diş Fırçası 2li
0